آموزش جامع رفع مشکلات آپدیت ماه مِی2022 ویندوز 10 (21H1) – لیون تک

ویندوز ۷ تقریباً بینقص بود؛ اما ویندوز ۸ هم به دلیل حذف منوی استارت و باگهای نسبتاً زیاد چندان مورد استقبال قرار نگرفت و بسیاری از افراد همان ویندوز ۷ را ترجیح میدادند؛ اما ویندوز ۱۰ محبوبیت زیادی به دست آورد و به یکی از موفقترین نسخههای ویندوز تبدیل شد. برای اکثر کاربران همان تنظیمات پیش فرق مدیریت مصرف برق کفایت میکند. BlueStacks خود را فقط روشی برای کار کردن برنامههای اندرویدی نشان میدهد، اما در واقع نسخه کامل و اصلی اندروید را در پشت صحنه برنامهها اجرا میکند.

همهچیز در Action Center بدون در نظر گرفتن فرمت فایل نشان داده میشود. مایکروسافت وعده داده که این به روز رسانی به زودی منتشر میشود. باتری 3000 میلیآمپرساعتی حدودا یک روز دوام خواهد داشت. اما باید توجه داشت که قول مایکروسافت برای بهبود در ماه آینده و زمان رونمایی، محدود به کامپیوترهای جدید است و اعمال این بهبودها برای کامپیوترهای قدیمیتر احتمالا تا نیمه ۲۰۲۲ طول بکشد. از آن زمان مایکروسافت هفت آپدیت حاوی تغییرات قابلیتها و ترمیم ایرادها عرضه کرده و اکنون آماده میشود نسخه نهایی ویندوز ۱۱ را برای بسیاری از مشتریان و سازندگان رایانه قابل دسترس کند.

پس از انجام این مراحل دقت کنید که گزینههای Windows Setup temporary files یا Windows ESD installation files از لیست مورد نظر انتخاب نکنید، زیرا این موارد جزو فایلهای موردنیاز برای ارتقا به نسخه جدید هستند. نیاز است که برای تایید اکانت احراز هویت شوید که بر اساس تمایل میتوانید روش احراز هویت خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال دریافت نوتیفیکیشن در گوشی و تایید آن). و صفحه نمایش گوشی را در مانیتور کامپیوتر یا لپتاپ خود ببینید.

حالا به صفحه اختصاصی واین اندروید بروید و فایل APK آن را دانلود کنید. چرا که در حالت پیش فرض، اندروید شما را محدود به دریافت برنامه از گوگل پلی می کند و اجازه نمی دهد که روی موبایل تان از طریق مبنعی ناشناسی فایل APK دانلود و نصب کنید. با نوشتن عبارت CMD در قسمت جستجوی ویندوز و با “راست کلیک” کردن و انتخاب Run as administrator برنامه خط فرمان را در حالت ادمین اجرا کنید. نوتپد ویندوز 11 اکنون گزینهی Undo چندمرحلهای و رابط جستوجوی بهبودیافته دارد و از حالت تاریک پشتیبانی میکند.

7. در هنگام درخواست، رایانه خود را ریستارت کنید، اکنون وارد محیط ویندوز 11 میشوید. به وسیلهی این برنامه میتوانید فایلهای مهم خود را روی گوشی اندروید و تبلت داشته باشید. بنابراین مهم ترین نرم افزار در دستگاه های هوشمند دیجیتالی از جمله تلفن همراه به شمار می رود که به صورت نصب شده بر روی گوشی وجود دارد. وودمن به مدلهای مختلف رایانه شخصی ویندوز ۱۰ که افراد میتوانند اکنون خریداری کرده و سپس به ویندوز ۱۱ ارتقا دهند، اشاره کرد که شامل ایکسپیاس۱۳ شرکت دل، اسپکتر ایکس۳۶۰ اچپی و یوگا اسلیم ۷i Pro لنوو و همچنین دستگاه سرفیس پرو ۷ مایکروسافت هستند.

البته تصاویر ویندوز ۱۱ به تغییرات گسترده تر گرافیکی نیز اشاره دارند. ویندوز ۱۱ با تغییرات زیادی روبرو بوده است؛ پس تعجب ندارد که بسیاری از کاربران نخواهند فعلا از ویندوز ۱۰ به نسخه جدید بروند. متأسفانه یکی از معایب اصلی نسخه جدید ویندوز دشوار بودن تغییر مرورگر پیشفرض در آن است. تشخیص گفتار همیشه یکی از نقاط وقت ویندوز 10 بوده است اما در آخرین آپدیت ویندوز 10 به عضوی اصلی از ویندوز تبدیل شده است. اما نسخه نهایی این ویندوز، مدتها پبش و با اسم رمز آستانه (به انگلیسی: Threshold) به روز رسانی و رونمایی شده است.

چنانچه ویندوز ۱۰ را به ویندوز ۱۱ ارتقا دهید و پس از انجام کار پشیمان شوید و ترجیح دهید دوباره از ویندوز ۱۰ استفاده کنید، برای انجام این کار تنها ۱۰ روز فرصت دارید. آخرین به روز رسانی ویندوز ۱۱ همچنین یک برنامه خانوادگی جدید را ارائه میدهد که به عنوان یک مرکز عمل میکند که در آن میتوانید فرزندان خود را موقعیت یابی و ردیابی کنید و اطلاعاتی درباره فعالیتهای دیجیتال خانواده خود در ویندوز، ایکس باکس و حتی اندروید به دست آورید.

بعلاوه شایان به ذکر است که این نظرسنجی صرفا سیستمعامل ویندوز 10 و ورژنهای جدیدتر از آن را تحت پوشش قرار میدهد. سپس کلید کنار “Unenroll this device when the next version of Windows releases” را بر روی “On” قرار دهید. سپس ویندوز را با آن بوت کنید و پس از لود شدن روی Install Windows بزنید و سایر مراحل خواسته شده را اجرا کنید تا ویندوز نصب شود. 4. با کلیک بر روی “Download and install” میتوانید ویندوز 11 را نصب کنید.

5. در هنگام مشاهده صفحه “Software License Terms”، بر روی “Accept and install” کلیک کنید. 1. به صفحه Windows 11 Download بروید. 1. به منوی استارت و سپس “Settings” بروید. 5. در صفحه بعد، گزینههای موردنظر را انتخاب کرده و سپس بر روی “Next” کلیک کنید. 9. سپس درایو فلش و یا فایل ISO موردنظر را انتخاب کنید. 8. در پنجره ظاهر شده، یکی از گزینههای “USB flash drive” و یا “ISO file” را انتخاب کنید.

ویندوز Me عملکرد بسیار بدی داشت؛ اما در مقابل ویندوز XP به یکی از محبوبترین نسخههای ویندوز تبدیل شد؛ اما ویندوز ویستا که پس از آن عرضه شد نیز دارای عملکرد بدی بود. اگر ویندوز را از اول نصب کنید تمامی اطلاعات اولین درایو شما (C) حذف خواهد شد. تنها با داشتن یک فلش USB میتوانید فرآیند نصب را دنبال کنید، با این حال روش مذکور شاید وقت بیشتری از شما بگیرد، زیرا تمام نرم افزارها و برنامههای موردنیاز را باید دوباره از اول نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید