آموزش قدم به قدم رفع مشکل “بالا نیامدن ویندوز” 10

قبل از انجام این کار توجه داشته باشید که اگر از حساب مایکروسافت روی سیستم خود استفاده می کنید و این حساب به چند رایانه متصل باشد، با تغییر زبان روی یک رایانه، تغییرات زبان روی تمامی رایانه های متصل به حساب مایکروسافت اعمال می شود. وقتی ویندوز را به صورت دستی نصب میکنید؛ ممکن است سیستم شما قبل از اینکه به درستی کار کند، نیاز به به روزرسانیهای اضافی سختافزار لپتاپ یا سیستم شما داشته باشد.

برای زبان فارسی می توانید خود کلمه فارسی یا Persian را سرچ کنید. حال زبان مورد نظر خود را از کادر جست و جو پیدا کنید و آن را انتخاب نمایید. اگر قبلاً شما زبان مورد نظر را انتخاب نکرده باشید، هنگام اضافه کردن زبان، تیک گزینه Set as My Windows Display Language را بزنید و ویژگی های اضافی زبان را در صورت وجود بررسی کنید و با انتخاب آن ها و زدن دکمه Install آن ها را نصب نمایید.

بعد از اتمام این مراحل، در قسمت سمت راست صفحه روی گزینه Administrative Language Settings کلیک نمایید. اکنون، گزینه “Remove” را انتخاب کنید. برنامههای بهرهوری یا بازیها، میتوانید آنها را به سرعت برای نسخه دسکتاپ تبدیل کنید. جهت رفع خطاهایی اینچنینی میتوانید از Windows Automatic Repair خود ویندوز 10، استفاده کنید. در زمان نصب ویندوز ۱۰، میتوانید به صورت پیشفرض، زبان صفحه کلید را انتحاب کنید. اکنون شما میتوانید بهراحتی یک زبان جدید به صفحه کلید اضافه کنید، بین زبانهای مختلف جابهجا شوید و در صورت لزوم، آنها را حذف کنید.

شما می توانید علاوه بر مشاهده نسخه ویندوز خود از فضای رم (RAM) کامپیوتر خود را با نت پد ویندوز آزاد کنید. در گام اول از تغییر زبان پیش فرض در ویندوز ۷ ، بسته زبان را نصب کنید. بنابراین با نصب این برنامه بر روی گوشی، البته دقت داشته باشید که حساب کاربری گوشی با ویندوز نصب شده بر روی کامپیوتر شخصیتان یکی باشد، میتوانید به تایم لاین سیستمتان دسترسی پیدا کنید. همچنین برای جابجایی بین زبانهای نصب شده میتوانید کلید لوگوی ویندوز و کلید فاصله را همزمان فشار دهید.

در همین حال که کلید ویندوز را نگه داشتهاید، دکمه فاصله را فشار دهید تا زبان مدنظرتان انتخاب شود. سپس بر روی دکمه «Change Languages» کلیک کنید تا وارد صفحه جدیدی شوید. وارد بخش “Setting” شوید. آن را در بخش Search منوی Start جستجو کنید. ۵- در این پنجره، گزینه Launch Windows Update (راهاندازی آپدیت ویندوز) را انتخاب کنید. ۵- گزینه زبانی که میخواهید نصب کنید، را از فهرست زبانهای ظاهر شده تیک بزنید تا انتخاب و به نوار زبان اضافه شود.

3. در تب Format روی گزینه Change the date, time, or number format کلیک کنید تا پنجره جدیدی باز شود. 3. حالا زبان انگلیسی را سرچ و انتخاب کنید تا روی سیستمتان نصب شود. البته اگر زبان دیگری هم به جز فارسی و انگلیسی را به سیستمتان اضافه کرده باشید، شاید لازم باشد بیشتر از یک بار این کلیدها را برای تغییر زبان در ویندوز فشار دهید. می توان گفت که ویندوز ۱۰ جای خود را در میان کاربران باز کرده است و اکنون تبدیل به سیستم عاملی فراگیر روی رایانه ها تبدیل شده است.

این سیستم عامل پایداری بالایی دارد یعنی در زمان هایی که از پردازنده استفاده نمی شود، سیستم در حالت خاموشی قرار گرفته و موجب صرفه جویی در مصرف باتری و سخت افزارهای دیگر می شود. بسیاری از طراحیهای انجام شده برای ویندوز ۱۱، ظاهر و استقامت جدیدی برای رابط کاربری این سیستم عامل به ارمغان آوردهاند، اما چند تغییر نیز وجود دارد که ممکن است برخی، طرفدار آنها نباشند. حالا شما یک فایل قابل نصب از ویندوز 11 در فلش خود دارید که با استفاده از روش های بالا یا حتی مراجعه به بخش بوت سیستم می توانید ویندوز قبلی را به طور کامل پاک کرده و نسخه جدید را بدون هیچ مشکلی نصب کنید.

اخیرا اندروید آخرین نسخه از سیستم عامل موبایل و تبلتش را که Jelly Bean نام دارد را عرضه کرده است؛ اگر می خواهید شکل و حس این نسخه از اندروید را بر روی ویندوز ۷ خود داشته باشید با ادامه مطلب همراه شوید! فایلهای فعلیِ موجود روی فلشدیسک بعد از این عملیات قابل استفاده نخواهند بود.- از بخش Boot Selection فایل ISO مربوط به ویندوز 10 یا ویندوز 11 را در مسیری که ذخیره شده انتخاب کنید.- نام جدیدی برای این دیسک وارد کنید یا نام پیشفرض را در قسمت Volume label باقی گذارید.- دکمهی Start در پایین برنامه را برای آغاز عملیات کلیک کنید.

1. ابتدا وارد کنترل پنل ویندوز شوید. همین که وارد محیط واین بشوید، می بینید که رابط کاربری آن شباهت زیادی به ویندوز ۷ دارد. برای دسترسی همزمان تلفن همراه و سیستمهای اینترنتی در این حالت استفاده چندین روش کاربردی وجود دارد که تنها با چند تنظیمات مختصر در تلفن همراه و کامپیوتر امکان پذیر است. اگر انتخاب کنید که یک دستگاه را برای استفاده شخصی راهاندازی کنید، MSA نیز برای راهاندازی مورد نیاز خواهد بود. ویندوز ۱۰ این امکان را به شما میدهد که در صورت تمایل، زبان جدیدی را به صفحه کلید اضافه کنید.

دانلود رایگان نسخه کرک شده هات اسپوت شیلد با 3200 سرور فعال در سراسر جهان به همراه متوقف کننده خودکار آپدیت که به برنامه اجازه به روزشدن و حذف کرک برنامه را نمیده . اما اگر مطمئن نیستید که پاک کردن یک برنامه به سایر امکانات ویندوز صدمه نمیزند با جستجو در اینترنت از عدم تداخل حذف برنامهها مطمئن شوید. در ادامه به راه های تغییر زبان ویندوز ۱۰ به فارسی و یا سایر زبان ها خواهیم پرداخت. برای اطمینان از این قضیه باید ببینید این دستگاه ها برای ویندوز ۱۰ درایور دارند یا خیر.

حتی ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چرا این برنامه ها ضروری تلقی می شوند. امیدواریم با مطالعه این مطلب از مجله قطعه بهار پاسخ این سوال را گرفته باشید که چگونه صفحه کلید لپ تاپ را انگلیسی کنیم. برای پیدا کردن این راه حل بهتر است که به دنبال دستورالعمل های سازنده لپ تاپ خود باشید مثلا می توانید اینترنت را سرچ کنید یا این که، به وب سایت سازنده لپ تاپ خود مراجعه کنید. اکنون، روی “Options” کلیک کنید. روی گزینه “Time & Language” کلیک کنید. 4. روی گزینه Additional Setting در پایین پنجره کلیک کنید.

برای دانلود شبیه ساز نوکس پلیر برای کامپیوتر می توانید از لینک زیر استفاده کنید. هرچند که امولاتور گیم لوپ هم توانایی نصب فایل اندروید خارج از محیط شبیه ساز را هم دارد؛ اما برای نصب بازیها بهتر است که از خود استور امولاتور استفاده کنید تا با مشکلی مواجه نشوید. آیا شبیه ساز کامپیوتر لیمبو ایمن است؟ اپلیکیشنهای مدنظر خودشان را ازطریق اپ استور آمازون روی کامپیوتر نصب کنند. این راهبرد مایکروسافت توسط اکثریت فعالان این حوزه نقد شد و خشم بسیاری از کاربران را برانگیخت. مایکروسافت درادامه اعلام میکند تعداد افرادی که از برنامههایی مانند Cisco WebEx ،Slack ،Microsoft Teams و Zoom استفاده میکنند، 6 برابر افزایش یافته است.

۷- زیر قسمت Windows 7 Language Packs (بستههای زبان ویندوز ۷)، بسته زبانی که میخواهید روی ویندوز ۷ نصب کنید، را انتخاب کنید (در تصویر زیر به عنوان نمونه بسته زبان دانمارکی انتخاب شده است). ۳- در این مرحله از تغییر زبان کیبورد در ویندوز ۷ ، به بخش «Region and Languages» بروید و در آنجا سربرگ «Keyboards and Languages» را انتخاب کنید تا باز شود. در منوی باز شده، زبان مورد نظر را انتخاب کنید. پس از آن روی گزینه Region & Language بروید تا تنظیمات زبان را مشاهده کنید. 2. از پنل سمت چپ، گزینه Windows Update را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب زبان، زمان Repair your computer را انتخاب کنید. S را فشار دهید تا نوار جستجوی استارت باز شود. ۱- روی دکمه استارت (Start) در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ کلیک کنید. پس از انتخاب زبان مورد نظر روی دکمه Next بزنید. باید در نظر گرفت که تازه نسخهی اول ویندوز ۱۱ را دراختیار داریم و ممکن است باگها پس از مدتی در گوشه و کنار محیط ویندوز سر در آورند.

پس از کلیک، فهرستی از زبانهای موجود ظاهر میشود. به طور معمول در هنگام نصب ویندوز 10 از شما در مورد اینکه چه زبانی را برای ویندوز انتخاب میکنید سوال میشود که بر اساس آن زبان ویندوز به شما نمایش داده میشود ، معمولا اکثر ما زبان انگلیسی را انتخاب میکنیم. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا مایکروسافت بالاخره تصمیم به کنار گذاشتن این ایده حداقل برای فایل اکسپلور خواهد کرد یا به سمتی متمایل میشود که هیچکس، عملاً هیچکس خواهان آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید