آیا تغییر سیستم عامل گوشی موبایل امکان پذیر است ؟

تفاوت اصلی بین ویندوز و OS X در رایانه ای است که می توانید با آن استفاده کنید. خرید ویندوز اصلی هزینه هایی داره که خیلی از مردم توی ایران ترجیح میدن از نسخه کرک شده استفاده کنند. در صورتی که از ارائهدهنده نرم افزار آنتی ویروس دیگری استفاده میکنید، ممکن است این گزینه در دسترس نباشد. از آنجایی که چنین چیزی حداقل برای یک بار حتی به صورت تستی انجام شده است، نشان میدهد که شاید این آخرین باری نباشد که ما تبلیغات را در اکسپلورر ویندوز ۱۱ مشاهده میکنیم. به این وسیله ویندوز به شما اجازه میدهد که فایلهایی که مورد استفاده نیستند را حذف کنید اما ما به شما توصیه میکنیم که این کار را انجام ندهید.

فایروال ویندوز بهطور پیشفرض همه اتصالات ورودی را مسدود نمیکند؛ اما امکان برقراری ارتباط میان مؤلفههای نرمافزار مورد اعتماد در داخل رایانه کاربر را فراهم میکند. هرگاه که شما یک نرمافزار مثل ورد یا کروم را باز میکنید یک فایل قابل اجرا را باز کردهاید. اگر سوالی در این رابطه دارید میتوانید آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. شما می توانید تمام آن تجربیات را با یک مینی پروژکتور داشته باشید.

بسته به نمایه فایروالی که میخواهید فعال/غیرفعال کنید، در پنل امنیتی ویندوز بعدی، شبکه دامنه، شبکه خصوصی یا شبکه عمومی را انتخاب کنید. فایروال ویندوز به شما امکان میدهد تنظیمات را برای شبکههای خصوصی و عمومی شخصی سازی کنید. این هشدار، به آنها اجازه میدهد دسترسی را مسدود کنند. جداسازی شبکه؛ از دسترسی سایتهای مخرب بر مرورگر کاربر جلوگیری میکند. مایکروسافت ویندوز 10 را برای استفاده به عنوان یک دسکتاپ که در مقابل آن می نشینید، و ویندوز سرور را به عنوان یک سرور (در همانجا در نام آن قرار دارد) طراحی کرده است که خدماتی را که افراد از طریق شبکه به آنها دسترسی دارند، اجرا می کند.

از آنجایی که بسیاری از برنامههای 32 بیت طوری طراحی شدهاند که به System32 و Program Files دسترسی پیدا کنند این روش ریدایرکت به برنامههای 32 بیت و 64 بیت اجازه میدهد تا هردو به راحتی روی یک سیستم کار کنند. همان طور که در تصویر بالا میبینید، منوی شروع از بخشهای مختلفی تشکیل شده است که مانند یک «نقشه راه» شما را به بخشهای مختلف ویندوز پیوند میدهد. با بالا آمدن سیستم یک صفحه ظاهر میشود، کلید F4 را بزنید و وارد محیط Safe Mode شوید. اگر برنامهای از طریق هر فایروال دیگری غیر از دامنه درخواست دسترسی کند، از کاربر درخواست میشود که دسترسی را تایید یا رد کند.

گاهی اوقات پیش می آید که کاربران ویندوز ۱۰ با مشکل عجیبی رو به رو می شوند و آن این است که از هیچ روشی نمی توانند به دسکتاپ (Desktop) یا همان میز کار ویندوز ۱۰ دسترسی پیدا کنند! نهایتاً برای استفاده از برخی از ویژگی های جدید ویندوز 10 مانند بازیابی کلمه عبور و دسترسی به One Drive، وارد حساب کاربری خود در مایکروسافت شوید. مایکروسافت تأکید کرده است که بارها مشکل بازیابی کلید BitLocker در سیستم عاملهای ویندوز رخ داده است. در حالی که فایروال داخلی مایکروسافت مجموعه ویژگیهای خود را گسترش داده است، جایگزینهایی نیز برای آن وجود دارد.

شما میتوانید آن را در هر زمان که درنظر داشتید فعال یا غیرفعال کنید. مایکروسافت در هر به روزرسانی تلاش می کند تعداد قابلیت های منو تنظیمات را افزایش دهد تا کم کم به دوران حذف کنترل پنل از ویندوز برسیم. ● در زیر قسمت Energy Saver on user away از فهرست کشویی گزینه Enable (فعالسازی) را انتخاب کنید. پس از انجام این کار، صفحه ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایان می شود. به عنوان مثال ، اگر از Windows 10 Education استفاده می کنید ، دستور slmgr /ipk NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2 را مانند تصویر زیر وارد کنید.

اگر مدتی را در اینترنت بگذرانید ممکن است به این شوخی بربخورید که کسی از شما بخواهد پوشهی System32 ویندوز خود را حذف کنید. اما این پوشهی ویندوز مرموز چیست و چرا ممکن است کسی از ما بخواهد آن را حذف کنید؟ اما شباهت ها به همین جا ختم می شود. کاربران میتوانند برنامههایی را اضافه کنند که به طور خودکار برای استفاده با فایروال ویندوز مجاز میشوند. برای مثال یکی از فایلهای DLL ممکن است به کامپیوتر اجازه دهد تا صدا پخش کند، درحالی که دیگری ممکن است آپدیت ویندوز خودکار را فعال کند. تازه اگر به سختی توانستید آن را خاموش کنید بدون وجود فایلهای حیاتی DLL نخواهید توانست دیگر آن را روش کنید.

بعضی کارهای حیاتی مثل باز کردن برنامه، جستوجو از طریق منو شروع باز کردن ابزارهای ویندوز دیگر کار نخواهند کرد زیرا شما فایلهای مرتبط با آنها را حذف کردهاید. با این حال، اگر میخواهید یکی از این GTFها را خریداری کنید، بهترین امیدواری را دارید که از همه این بازیها لذت ببرید، زیرا نمیتوان گفت چه چیزی ممکن است دریافت کنید. لینوکس بسیار امن است زیرا شناسایی باگها و رفع آن آسان است، در حالی که ویندوز پایگاه کاربر بزرگی دارد، بنابراین هدف هکرها برای حمله به سیستم ویندوز قرار میگیرد. این بر اساس نسخه اصلاح شده هسته لینوکس و سایر نرم افزارهای منبع باز است.

نانو سرورها فاقد رابط کاربری گرافیکی (GUI) بوده و امکان نصب نرم افزارهای 32 بیتی (WoW64) بر روی آنها وجود ندارد. قطعا میتوانید در آینده به ویندوز ۱۱ ارتقا دهید و مشکلی وجود ندارد. ویندوز ۲۰۰۰، Active Directory را معرفی کرد که سرویسی است که اطلاعات مربوط به اشیاء شبکه، از جمله دادهها، سیستمها و خدمات کاربر را ذخیره و مدیریت میکند. فایروال (firewall)را تایپ کرده و Enter را بزنید. این فایروال بررسی میکند که آیا تمام ترافیک شبکه ورودی و خروجی از رایانه کاربران معتبر است یا خیر.

زمینه تستی که برای مایکروسافت ایجاد شده امکان بررسی و رفع اشکالات و مسائل به وجود آمده مرتفع گردد. مایکروسافت ویندوز سیستم عامل پیشرو در بسیاری از سیستم عامل ها است. اگر بعضی از فایلهای System32 را حذف کنید کامپیوتر شما از کار خواهد افتاد. ویژگی تایملاین قرار است به عنوان بخشی از بهروزرسانی رداستون ۴ منتشر شود؛ اما در حال حاضر راههای مختلفی وجود دارد تا کاربران بتوانند تجربهی استفاده از دستگاههای مختلف را بهدست بیاورند.این ویژگی در اندروید حول محور مرورگر اج میچرخد. اما اگر اصرار دارید آن را حذف کنید امکانش وجود دارد (البته هیچ دلیل خاصی وجود ندارد که بخواهید این کار را انجام دهید).

دیدگاهتان را بنویسید