ویندوز ۱۱ را روی یک رایانه غیرسازگار نصب کرده اید؟

ویندوز 10 باید قبل از اینکه آن را نصب کنید به شما هشدار داده باشد که از پرینترتان پشتیبانی می کند یا خیر، اما حتی مدل هایی که توسط ویندوز 10 پشتیبانی می شوند نیز ممکن است پس از ارتقا به خوبی کار نکنند. یه مژده دیگه بدم به مدیران IT که اگر می خواهند از ویندوز قدیمی به ویندوز جدید (ویندوز ۱۰) مهاجرت کنند ، برنامه های از قبل نصب شده بر روی سیستم آنها مجدد کار خواهد کرد و نیاز به نصب مجدد و یا پاک کردن و نصب مجدد نمی باشد .

اگر قصد مهاجرت به ویندوز ۱۰ را دارید، نصب سیستم عامل اولین قسمتی است که ممکن است در آن به مشکل برخورد کنید. اپهای زیادی برای انجام این کار موجود است، اما ما برنامه WiFi FTP Server را به شما پیشنهاد میکنیم، زیرا کاربران زیادی از آن کاملاً راضی بودهاند و مرتب بروزرسانی میشود. لذا در ادامه، به صورت کامل و با جزئیات، مفاهیم دقیق و فنی واژههای «اورجینال» و یا «فابریک» را بررسی خواهیم کرد. بهروزرسانی سالگرد (Anniversary) هم، همزمان با رفع بعضی عیبها، مشکلاتی نیز به همراه داشته.

مایکروسافت برای ایجاد “N” نسخه های ویندوز مورد نیاز پس از کمیسیون اروپا حکومت در سال ۲۰۰۴ که به آن نیاز به ارائه یک نسخه از ویندوز بدون ویندوز مدیا پلیر گره خورده است در هزینه این نسخه از N زبان همان نسخه کامل است ، به عنوان “ویژگی رسانه بسته” را می توان بدون محدودیت از مایکروسافت دریافت کرد. زمانی که برای هر سیستم عامل طول می کشد تا بالا بیاید، با Boot Racer اندازه گیری شد و نتیجه این چنین شد که در رالی که مبدا آن لوگوی ویندوز و مقصد آن دسکتاپ قابل استفاده بود ویندوز ۸.۱ با چهار ثانیه به مقام سریعترین و ویندوز ۱۰ با شش ثانیه به مقام کندترین دست یافتند.

گرچه در شرایط واقعی من انتظار تفاوت های حسابی را داشتم، اما تقلا های من بی فایده بود و این سه سیستم عامل تازه نصب شده فقط یک یا دو ثانیه با یکدیگر اختلاف زمانی داشتند. ویندوز ۷ زمان کاملا زیادی را صرف بالا آمدن از اسلیپ هیبریدی کرد- بطور متوسط ۱۷ ثانیه. Windows 10 Enterprise 2015 LTSB : ویندوز ۱۰ شرکت ۲۰۱۵ LTSB (بلند مدت واحد خدمات) نسخه همان ویندوز ۱۰ شرکتی است ، اما هیچ به روز رسانی از ویژگی ها را دریافت نمی کند و شرکت ها میتوانند کنترل بیشتری بر روی فرایند رسانه ای خود داشته باشند .

باز هم اگر نتیجه نداد مدل لپتاپ خود را در وبگاه سازنده پیدا کنید و بهطور دستی آخرین درایور مربوط به ویندوز ۱۰ را دریافت و نصب کنید. پیامهای زیادی از سمت همراهان همیشگی طاقچه دریافت کردیم که «چرا نسخهی ویندوز ندارید؟ در صورت استفاده از ابزارهای نصب موجود، ممکن است ستاپ ویندوز ۱۱ به شکل غیرمنتظرهای با کد خطای 0x8007042B 0x4000D یا 0x800700B7 0x2000A متوقف شود که نشاندهندهی وجود فرایند ناسازگار است.

به عنوان کلام آخر، ویندوز ۱۱ ارتقای جذابی به نظر میرسد؛ اما کاربران سیستمهای قدیمی که قادر به اجرای ویندوز ۱۱ نیستند، لازم نیست از این بابت چندان ناراحت باشند. ۱۰. حالا که کامپیوتر شما به عنوان یکی از مشترکین برنامه ویندوز اینسایدر ثبت شده، لازم است بار دیگر Settings را باز کرده و دوباره به Update & Security و Windows Insider Program بروید. برای جلوگیری از این اتفاق در Settings به Update & Security رفته و روی Advanced Options کلید کنید.

در Settings روی Update & Security کلیک کنید، به Activation رفته و Troubleshoot را انتخاب کنید. به همین دلیل دانلود اپلیکیشنهای ویندوز روی اندروید میتواند زندگی ما را نجات دهد. اصلیترین دلیلش این است که به دلیل حفظ امنیت فایل کتابها و جلوگیری از انتشار غیر قانونی آنها امکان قرار دادن فایلهای پیدیاف در نسخهیتحت وب وجود ندارد. از جمله این موارد میتوان به امکان اشتراک گذاری سریعتر فایلها از طریق ایمیل اشاره کرد. کتابستان برای سومین بار به طاقچه آمد! Windows 10 Enterprise : با قابلیت های بالا تر نسبت دیگر نسخه ها با ویژگی های اضافی برای کمک به IT مبتنی بر سازمان ها است .

برای همین نیاز به وجود نسخهی ویندوز بیشتر شد. بسته به حجم درایو شما و سطح تکه تکه شدن، ممکن است زمان زیادی برای تکمیل این فرآیند طول بکشد. به همین جهت و به منظور سادهتر کردن فرایند کار، راهنمای جامعی در خصوص نرمافزارها و ابزارهایی که باید برای نصب برنامه اندروید روی ویندوز روی تقریباً هر نوع رایانه ویندوزی نیاز دارید را تهیه کردهایم. حال، درایو مجازی را باز کرده و فایل EXE را برای نصب ویندوز ۸ اجرا نمایید. 1. ابتدا فایل ISO نصب ویندوز 10 را دانلود کنید و در MY Computer باز کنید.

نحوه کار ساده است فقط کافی است پست امروز انزل وب که در مورد نحوه نصب و اجرای ویندوز ۱۰، ۸، ۷، XP، ۹۵ در اندروید را دنبال کنید. واقعیت این است که مطالعهی بعضی از کتابها در گوشی موبایل سختیهای خودش را هم دارد. مایکروسافت تمام این اعلانهای Focus Assist را بطور پیش فرض غیرفعال میکند، اگرچه هنوز هم میتوانید آنها را در تنظیمات دوباره فعال کنید. یکی از مواردی که برای افراد حساس به حریم خصوصی اهمیت دارد غیرفعال کردن گزینهی Wi-Fi Sense است. اگر بهروزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ را گرفته باشید تنها با ورود به صفحه Wi-Fi میتوانید Wi-Fi Sense را پیدا و غیرفعال کنید.

DriverDoc نه تنها تمام درایورهای رایانه شخصی خود را بروزرسانی می کند، بلکه خطاهای Error4 را هم برطرف می کند. برای شروع باید درایورهای لازم را روی رایانه شخصی تان که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کند نصب کنید. برای حل مشکل ۰xc00000f می توانید سیستم خود را رفرش کنید. نام دلخواه برای Hotspot خود اتخاد کنید. ۴. نام فایل را به چیزی مانند install1.wim یا instal1.esd تغییر دهید. وقتی شرکت تولید کننده می خواد یک سیستم عامل برای گوشی بسازه یا یک سیستم عامل رو واسه گوشی تولید شده سفارشی سازی کنه (تغییر بده) باید سیستم عامل رو کاملا با سخت افزار گوشی تطبیق بده در غیر اینصورت ممکنه گوشی آسیب ببینه !

از آنجایی که سخت افزار و همه ی شرایط برای هر سه سیستم عامل یکسان بود، مشخص شد که ویندوز ۱۰ کمی در بالا آمدن، از پدرانش کند تر است. برای ویندوز ۱۰ فضای لازم ۱۶ گیگابایت است که باید به این مقدار در درایو اصلی رایانه که سیستم عامل در آن قرار دارد آزاد باشد. آن را به دستگاه وصل کنید. به صورت پیشفرض گزینهی epub و pdf در حالت انتخاب شده قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید